Kocamın Kuzeninle Zorla Şikiştim

Selamlar, dostlar Epey zamandır bu sitede ensest hikayeler, ya da kocasını aldatan kadınlar öyküsünü okudukça Benimde bayanlık duygularım kabarıyor..
Hatta henüz amcığım Islak bir şeklinde yazıyorum Kocamı sebep aldattım içeriğine gelirsek! Yatakta hiç iyi değil.
Ama ben 40 yaşındayım daha! Sikişmek benimde hakkım değilmi? Ben 40 yaşında bir bayanım ve kendimi benden 15 yaş kadar küçük olan kocamın yiğenine siktirdim.
Adı serkan’ dı Serkan hem genç hatta karizmatik bir gençti fakat o zamana kadar o benim gözümde bir gençti fakat biz kocamla defa iyi anlaşamıyorduk bu gaye ile de aramız kötüydü Doğal olarakta bu bizim cinsel hayatımıza yansıyordu.
Hatta o kadar defa yansıyordu ki yok denecek kadar azdı diyebilirim.
Serkan ile sürekli olarak göz göze geldiğimiz olurdu oldukça da anlaşırdık onunla bu bakışmalar bende değişik duygular uyandırmıştu ona karşı karmaşık duygular hissediyordum.
Biliyordum o da benim emeliyle aynısı şeyleri düşünüyordum çünkü onu birkaç defa memelerime bakarken yakalamıştım.

O gün evde sütyen ile geziyordum birdenbire kapı çalındı ve kimsenin gelmeyeceğini tahmin ettiğim emeliyle kapıyı açtım ve gerisinde duruyordum baktım kapıyı çalan Serkan ve kendime hakim olamadan gel Serkan içeri dedim o da doğrudan girip beni öyle görünce birdenbire şok oldu geç sen dedim içeri oturma odasına geçti oturdu ben karşısında sütyenle duruyordum ve memelerim sütyenimin kenarlarından taşmıştı.
Serkan’ a bana karşı ne hissediyorsun doğrudan söyle dedim o da bana seni istiyorum diye konuştu benim hiç duymadığım bir tümce yer aldığı emeliyle biraz utanmıştım da doğrusu ve biraz biraz bana yaklaşmaya başlamıştı memelerimi dokunmaya başladı o anda meme başlarım dimdik olmuştu zaten uzun bir süreden ardından de eşim bana dokunmadığı emeliyle azmış bir durumdaydım.

Ben de ona sarıldım ve o benim doğrudan olarak memelerime yumuldu.
Tenim bembeyazdı ve devasa sayılabilecek memelerim vardı o artık iyice kudurmuştu ve memelerime öyle davranıyordu ki onlar adeta onun evlatlarıydı öpüyor yalıyor okşuyor sıkıyor dilini gezdiriyor kısacası her şey sona meme başlarımı ağzına alarak emmeye başladı ve beni soyuyordu ben artık iyice kıvama gelmiştim ve kırmızı kilotumla kalmıştım karşısında ben de aynen onun beni soyduğu gibi onu soymaya başladım ve külotunu çıkardıktan ardından karşısında dizlerimin üzerine çökerek yalamaya başladım kocaman yarağını sanırım ilk defa oluyordu bunlar ona çünkü kudurmuş gibiydi.
Sikini taşağını göt deliğine kadar yaladım yalanacak bişi kalmamıştı nerdeyse onun altında.
Sonra beni domaltarak arkama geçti ve biraz biraz sikmeye başladı ben de ona hadi Serkan göster kendisini henüz sert sik beni sik beni diye tempo vermeye başladım ben dedikçe o köklüyordu bana o siktikçe memelerim tavan yapıp sallanıyordu ardından götümden sikti ve boşaldı göt deliğime artık sıra bende dedim ve ne yapacağını sordu ben de sırt üstü yattım ve bacaklarımı ayırdım ona yala dedim o da diliyle beni sike sike boşalttı ben acayip deşarj olmuştum çünkü defa uzun zamandır azmıştım artık fırsat bulduğumuz her zaman sikişiyoruz.